Naaldkooi K40X45X27-NTN
Verwijzing : K40X45X27-NTN
NTN
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K40X45X27-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 27 mm.
  8 tot 10 dagen (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
Naaldkooi - K40X45X27-B-0-7-INA INA
NAALDKOOI K40X45X27-B-0-7-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    27  MM
  • GRENSTOERENTAL
    12000  RPM
  • GEWICHT
    44  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    33.5  KN
  • STATISCHE BELASTING
    72.5  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving