Naaldkooi K45-51-36-FAG
Verwijzing : K45-51-36-FAG
FAG
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K45-51-36-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 51 mm en een dikte van 36 mm.
  4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    51  MM
  • DIKTE
    36  MM
  • GEWICHT
    65  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving