Het Naaldkooi, bekend als het K50-55-17-INA INA, heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 17 mm.
7 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?