Naaldkooi K68-74-20-NTN
Verwijzing : K68-74-20-NTN
NTN
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K68-74-20-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 68 mm, een buitendiameter van 74 mm en een dikte van 20 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    68  MM
  • BUITENDIAMETER
    74  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    60  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving