Naaldkooi NKX35Z-INA
Verwijzing : NKX35Z-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het NKX35Z-INA INA, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 30 mm.
  6 onderdelen op voorraad (19 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-20X30X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X30X5-NBR
Binnenring - IR30X35X20 GEN
BINNENRING IR30X35X20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    175  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving