Naaldtaatslager AXK160200
Verwijzing : AXK160200
GEN
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AXK160200 Algemeen, heeft een binnendiameter van 160 mm, een buitendiameter van 200 mm en een dikte van 5 mm.