Freewheel KBS20-PP-INA
Verwijzing : KBS20-PP-INA
INA
Beschrijving
Het Freewheel, bekend als het KBS20-PP-INA INA, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 45 mm.
  3 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6001-2Z-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6001-2Z-C3-SKF
MB Borgring - MB9-SKF SKF
MB BORGRING MB9-SKF
Lineaire Kogelbussen - KN20-B-PP-INA INA
LINEAIRE KOGELBUSSEN KN20-B-PP-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    45  MM
  • GEWICHT
    87.02  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving