Kegellager 320-32X-FAG
Verwijzing : 320-32X-FAG
FAG
Beschrijving
Het Kegellager, bekend als het 320-32X-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 58 mm en een dikte van 17 mm.
  3 onderdelen op voorraad (7 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
Duwschijven - AS4565-INA INA
DUWSCHIJVEN AS4565-INA
Kegellager - 32005-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 32005-TIMKEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    58  MM
  • DIKTE
    17  MM
  • GRENSTOERENTAL
    12600  RPM
  • GEWICHT
    195  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    39  KN
  • STATISCHE BELASTING
    48.5  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving