Kegellager 48Y130YM1
Verwijzing : 48Y130YM1
GEN
Beschrijving
Het Kegellager, bekend als het 48Y130YM1 Algemeen, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 12 mm.
  21 onderdelen op voorraad (13 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-22X42X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-22X42X7-NBR
Kegellager - 48Y-25YM GEN
KEGELLAGER 48Y-25YM
Duwschijven - AS3047 GEN
DUWSCHIJVEN AS3047
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    48  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • GEWICHT
    80  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving