Kegellager JK0S030-FAG
Verwijzing : JK0S030-FAG
FAG
Beschrijving
Het Kegellager, bekend als het JK0S030-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 19 mm.
  21 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
jonc d'arrêt - BR55-INA INA
JONC D'ARRÊT BR55-INA
Rollager - NU203 GEN
ROLLAGER NU203
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    19  MM
  • GEWICHT
    180  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    38.5  KN
  • STATISCHE BELASTING
    46.5  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving