Het Kegellager, bekend als het T7FC045-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 95 mm en een dikte van 29 mm.
2 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?