Kegellager T7FC070-FAG
Verwijzing : T7FC070-FAG
FAG
Beschrijving
Het Kegellager, bekend als het T7FC070-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 140 mm en een dikte van 39 mm.
  8 tot 10 dagen (14 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - JW6049-JW6010 GEN
KEGELLAGER JW6049-JW6010
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    140  MM
  • DIKTE
    39  MM
  • GEWICHT
    2700  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving