Het Roller, bekend als het LFR5207-30-2Z-INA INA, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 29 mm.
11 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?