Roller NATR12-PPX
Verwijzing : NATR12-PPX
GEN
Beschrijving
Het Roller, bekend als het NATR12-PPX Algemeen, heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 15 mm.