Rollenkooi CR20X30X50
Verwijzing : CR20X30X50
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR20X30X50, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 50 mm.