Rollenkooi CR20X37X40
Verwijzing : CR20X37X40
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR20X37X40, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 40 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    37  MM
  • DIKTE
    40  MM
  • GEWICHT
    142  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving