Rollenkooi CR23X33X45
Verwijzing : CR23X33X45
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR23X33X45, heeft een binnendiameter van 23 mm, een buitendiameter van 33 mm en een dikte van 45 mm.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    23  MM
  • BUITENDIAMETER
    33  MM
  • DIKTE
    45  MM
  • GEWICHT
    88  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving