Rollenkooi CR25X42X45
Verwijzing : CR25X42X45
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR25X42X45, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 45 mm.
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    45  MM
  • GEWICHT
    100  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving