Rollenkooi CR25X45X40
Verwijzing : CR25X45X40
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR25X45X40, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 40 mm.
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    40  MM
  • GEWICHT
    250  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving