Het Rollenkooi, bekend als het CR35X50X90, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 90 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?