Het Sferische Rollagers, bekend als het 801806-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 110 mm, een buitendiameter van 180 mm en een dikte van 74 mm.
8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?