Het Ge Gewrichtslager bekend als DGE18-PB-ZEN heeft een interne diameter van 18 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 16.5 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?