GE Gewrichtslager GE10-AW-INA
Verwijzing : GE10-AW-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE10-AW-INA heeft een interne diameter van 10 mm, een externe diameter van 30 mm en een dikte van 9.5 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - GE10-AW-ELGES ELGES
GE GEWRICHTSLAGER GE10-AW-ELGES
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    9.5  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    44  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving