Het Ge Gewrichtslager bekend als GE10-PW-ZEN heeft een interne diameter van 10 mm, een externe diameter van 22 mm en een dikte van 14 mm.
13 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?