GE Gewrichtslager GE100-UK-2RS-DUNLOP
Verwijzing : GE100-UK-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE100-UK-2RS-DUNLOP heeft een interne diameter van 100 mm, een externe diameter van 150 mm en een dikte van 70 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
GE Gewrichtslager - GE70-ES-2RS GEN
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE70-ES-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    100  MM
  • BUITENDIAMETER
    150  MM
  • DIKTE
    70  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    4415  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving