GE Gewrichtslager GE12-UK-INA
Verwijzing : GE12-UK-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE12-UK-INA heeft een interne diameter van 12 mm, een externe diameter van 22 mm en een dikte van 10 mm.