GE Gewrichtslager GE120-ES-2RS
Verwijzing : GE120-ES-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE120-ES-2RS heeft een interne diameter van 120 mm, een externe diameter van 180 mm en een dikte van 85 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 32012-X-QCL7C-SKF SKF
KEGELLAGER 32012-X-QCL7C-SKF
GE Gewrichtslager - GE90-ES-2RS GEN
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE90-ES-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    180  MM
  • DIKTE
    85  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    8250  G
  • SMERING
    NA
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving