Het Ge Gewrichtslager bekend als GE120-UK-2RS-DUNLOP heeft een interne diameter van 85 mm, een externe diameter van 120 mm en een dikte van 70 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?