GE Gewrichtslager GE15-ES-ZEN
Verwijzing : GE15-ES-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE15-ES-ZEN heeft een interne diameter van 15 mm, een externe diameter van 26 mm en een dikte van 12 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - GE15-ES-2RS GEN
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE15-ES-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    29  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving