GE Gewrichtslager GE160-ES-2RS
Verwijzing : GE160-ES-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE160-ES-2RS heeft een interne diameter van 160 mm, een externe diameter van 230 mm en een dikte van 80 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    160  MM
  • BUITENDIAMETER
    230  MM
  • DIKTE
    80  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    13733  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving