GE Gewrichtslager GE17-DO-INA
Verwijzing : GE17-DO-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE17-DO-INA heeft een interne diameter van 17 mm, een externe diameter van 30 mm en een dikte van 14 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - DGE17-ES-DURBAL DURBAL
GE GEWRICHTSLAGER DGE17-ES-DURBAL
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    17  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving