GE Gewrichtslager GE20-UK-DURBAL
Verwijzing : GE20-UK-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE20-UK-DURBAL heeft een interne diameter van 20 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 16 mm.