Het Ge Gewrichtslager bekend als GE240-DO-2RS-INA heeft een interne diameter van 240 mm, een externe diameter van 340 mm en een dikte van 140 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?