GE Gewrichtslager GE25-FO-2RS
Verwijzing : GE25-FO-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE25-FO-2RS heeft een interne diameter van 25 mm, een externe diameter van 47 mm en een dikte van 18 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    18  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    180  G
  • SMERING
    NA
  • DYNAMISCHE BELASTING
    62.3  KN
  • STATISCHE BELASTING
    311  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving