GE Gewrichtslager GE28-SW-DURBAL
Verwijzing : GE28-SW-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE28-SW-DURBAL heeft een interne diameter van 28 mm, een externe diameter van 52 mm en een dikte van 16 mm.
  3 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
GE Gewrichtslager - GE28-SX-DURBAL DURBAL
GE GEWRICHTSLAGER GE28-SX-DURBAL
Naaldkooi - KT405015C3-IKO IKO
NAALDKOOI KT405015C3-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    175  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving