GE Gewrichtslager GE280-ES-2RS
Verwijzing : GE280-ES-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE280-ES-2RS heeft een interne diameter van 280 mm, een externe diameter van 400 mm en een dikte van 155 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    280  MM
  • BUITENDIAMETER
    400  MM
  • DIKTE
    155  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    63700  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving