GE Gewrichtslager GE30-PB-ZEN
Verwijzing : GE30-PB-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE30-PB-ZEN heeft een interne diameter van 30 mm, een externe diameter van 55 mm en een dikte van 25 mm.
  12 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Nokrollen - KR19 GEN
NOKROLLEN KR19
GEEW Gewrichtslager - G30-PB-DURBAL DURBAL
GEEW GEWRICHTSLAGER G30-PB-DURBAL
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    390  G
  • SMERING
    NA
  • DYNAMISCHE BELASTING
    57.15  KN
  • STATISCHE BELASTING
    143.1  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving