GE Gewrichtslager GE30-UK-2RS-INA
Verwijzing : GE30-UK-2RS-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE30-UK-2RS-INA heeft een interne diameter van 30 mm, een externe diameter van 47 mm en een dikte van 22 mm.
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    22  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    140  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving