GE Gewrichtslager GE35-ET-2RS
Verwijzing : GE35-ET-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE35-ET-2RS heeft een interne diameter van 35 mm, een externe diameter van 55 mm en een dikte van 25 mm.