GE Gewrichtslager GE35-HO-2RS
Verwijzing : GE35-HO-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE35-HO-2RS heeft een interne diameter van 35 mm, een externe diameter van 55 mm en een dikte van 20 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    240  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving