GE Gewrichtslager GE35-SX-INA
Verwijzing : GE35-SX-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE35-SX-INA heeft een interne diameter van 35 mm, een externe diameter van 62 mm en een dikte van 18 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    18  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    272  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving