GE Gewrichtslager GE40-ET-2RS
Verwijzing : GE40-ET-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE40-ET-2RS heeft een interne diameter van 40 mm, een externe diameter van 62 mm en een dikte van 28 mm.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
TAC Gewrichtslager - TAC225 GEN
TAC GEWRICHTSLAGER TAC225
PAP Glijlager - PAP6540-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP6540-P10
O-ring afdichting - OR-62X3-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-62X3-NBR70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    303  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving