GE Gewrichtslager GE40-UK-2RS-A-INA
Verwijzing : GE40-UK-2RS-A-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE40-UK-2RS-A-INA heeft een interne diameter van 40 mm, een externe diameter van 62 mm en een dikte van 28 mm.