GE Gewrichtslager GE45-FO-2RS-E-INA
Verwijzing : GE45-FO-2RS-E-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE45-FO-2RS-E-INA heeft een interne diameter van 45 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 28 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • MATERIAAL
    STAAL
  • GEWICHT
    680  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    138  KN
  • STATISCHE BELASTING
    627  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving