GE Gewrichtslager GE45-FO-2RS-INA
Verwijzing : GE45-FO-2RS-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE45-FO-2RS-INA heeft een interne diameter van 45 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 43 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - GE45-FO-2RS-DURBAL DURBAL
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE45-FO-2RS-DURBAL
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    43  MM
  • GEWICHT
    670  G
  • SMERING
    zonder
  • DYNAMISCHE BELASTING
    15.7  KN
  • STATISCHE BELASTING
    78.5  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving