Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50-ET-2RS heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 35 mm.
10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?