GE Gewrichtslager GE50-FW-2RS-A-INA
Verwijzing : GE50-FW-2RS-A-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50-FW-2RS-A-INA heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 90 mm en een dikte van 56 mm.
  1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
MB Borgring - MB10-INOX GEN
MB BORGRING MB10-INOX
50 50
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    56  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    1404  G
  • SMERING
    zonder
  • DYNAMISCHE BELASTING
    691  KN
  • STATISCHE BELASTING
    1150  KN
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving