Het Ge Gewrichtslager bekend als GE60-UK-2RS-A-INA heeft een interne diameter van 60 mm, een externe diameter van 90 mm en een dikte van 44 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?