Het Ge Gewrichtslager bekend als GE70-DO-2RS-INA heeft een interne diameter van 70 mm, een externe diameter van 105 mm en een dikte van 49 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?