GE Gewrichtslager GE70-UK-2RS-INA
Verwijzing : GE70-UK-2RS-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE70-UK-2RS-INA heeft een interne diameter van 70 mm, een externe diameter van 105 mm en een dikte van 49 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    105  MM
  • DIKTE
    49  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    1500  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving